У центрі Києва знайшли тіло чоловіка з перерізаним горлом

  53

  Російська туристична компанія Tez Tour вперше після того, як у листопаді 2015 року президент РФ Володимир Путін заборонив росіянам літати до Єгипту, відновила продаж турів на курорти.

  Наразі компанія пропонує путівки з прямим перельотом “Аерофлоту” до аеропорту Каїра з подальшими трансферами в готелі Шарм-Ель-Шейха і Хургади, повідомляє RNS.

  Разом з цим інші російські туроператори накшталт Anex Tour або Tui поки утримуються від організації турів через тривалість трансферів і неможливості здійснювати прямі чартерні рейси до курортів.

  Наскільки відомо, компанія “Аерофлот” оголосила про відновлення регулярних рейсів з Москви до Каїра з 11 квітня. Попередньо літаки літатимуть до Єгипту і назад три рази на тиждень. З 12 червня по 2 липня рейси стануть щоденними.

  Нагадаємо, авіасполучення між Росією і Єгиптом було призупинено після краху в листопаді 2015 року на Синаї пасажирського літака авіакомпанії “Когалимавіа”, в результаті якого загинули 224 людини. Однією з ймовірних причин назвали теракт, експерти припустили, що терористи заклали бомбу до багажне відділення літака в аеропорту Шарм-ель-Шейха.

  Після інциденту Президент РФ Володимир Путін підтримав рекомендації Федеральної служби безпеки про припинення польотів російської авіації в Єгипет.


  • не пропусти

  • магазин