“Підірвати Раду і Банкову”: Савченко закликала до зміни влади в Україні

  310

  Серед людей в Україні зараз дуже сильно поширюються протестні настрої щодо зміни влади, а те, що розмови про силове захоплення уряду і парламенту були, не є злочином.

  Про це на брифінгу в Києві заявила позафракційний нардеп Надія Савченко.

  “Хто не думав підірвати Банкову чи Раду? Ми що, живемо в 37-му році, в сталінські часи, коли це було злочином? Про це що, не можна говорити на вулиці? У нас про це говорять всі! У соцмережах гуляє пост про те, що 98% українців допомогли б Рубану розвантажувати “меблі” (парламентер Володимир Рубан був затриманий з повною вантажівкою меблів, у якій перевозилася зброя, призначена, за версією слідства, для силового захоплення влади. – Ред.) і я вірю, що це правда. І якщо ми хочемо жити в цій країні, ми повинні змінити цю владу”, – заявила Савченко.

  Також вона заявила про повагу до Рубана та важливості його діяльності.

  “Я поважаю Володимира Рубана за всю його роботу, яку він виконував на фронті зі звільнення полонених, по допомогу Збройним силам, СБУ і спецслужбам”, – сказала Савченко.

  За її словами, зараз йде війна спецслужб, через що “насправді відбувається злив країни зсередини, і дуже часто відбувається злив Кремлю”.


  • не пропусти

  • магазин