Microsoft сильно «уріже» можливості комп’ютерів на Windows 10

  2289

  Американська IT-корпорація Microsoft не перестає розширювати функціональні можливості своєї фірмової операційної системи Windows 10. Сьогодні від офіційного джерела стало відомо про те, що незабаром в ОС буде додана нова функція під назвою S Mode. Вона дозволить «урізати» доступні функції на комп’ютерах, планшетах і ноутбуках, якщо їх власники самі цього захочуть.

  Відповідальний за систему Windows 10 і веб-браузер Edge співробітник Microsoft Джо Бельфіоре сьогодні опублікував в соціальній мережі Twitter інформацію про плани незабаром додати в операційну систему для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків функцію під назвою S Mode. Вона стане доступна користувачам без необхідності заново встановлювати ОС, як раніше передбачалося.

  У найближчі кілька місяців Microsoft збирається додати в операційну систему Windows 10 підтримку режиму обмеженої функціональності S Mode. Його використання дозволить заборонити встановлювати на електронний пристрій будь-які програми та ігри, завантажені за межами магазина Microsoft Store. При спробі встановити додаток з дозволом .exe система повідомить про помилку, немов такого файлу взагалі не існує.

  Більш того, при використанні режиму «урізаного» функціоналу в Windows 10 користувач не може самостійно вибрати веб-браузер за замовчуванням. Звичайно, можна скачати з Microsoft Store будь-яку вподобану додаток для серфінгу по глобальній мережі, проте все посилання в усіх додатки будуть відкриватися через фірмовий інтернет-оглядач Edge. Пошукову систему змінити також не можна – тільки фірмовий Bing.

  Функція для активації S Mode, за словами Microsoft, призначена для малопотужних комп’ютерів, які в силу свого слабкого технічного оснащення не можуть впевнено справлятися з Windows 10. Крім того, використання режиму «урізаного» функціоналу позитивно позначається на захищеності і стабільності всієї операційної системи.

  Режим S Mode може виявитися найбільш корисним в навчальних закладах по всьому світу, а також у великих компаніях, керівництву яких потрібно надати своїм співробітникам надійні комп’ютери для виконання певних завдань. Реліз поновлення Windows 10 з підтримкою нової функціональної можливості очікується влітку 2018 року.


  • не пропусти

  • магазин