Хокінг передбачив два варіанти Кінця світу

  181

  Відомий фізик не на жарт переймається за людство, пише Знай

  Всесвітньо відомий британський фізик Стівен Хокінг знову висловив свої побоювання у зв’язку з швидким розвитком технологій штучного інтелекту.

  “Боюся, штучний інтелект може повністю замінити людей. Якщо зараз люди розробляють комп’ютерні віруси, то в майбутньому хтось зможе створити штучний інтелект, який зможе покращувати і відтворювати самого себе, ігноруючи команди людей. Це стане новою формою життя, яка перевершить людини”, – заявив учений.

  Машини в гонитві за ефективністю можуть захотіти позбутися від людей. Крім того, вважає вчений, люди ризикують погубити себе самі.

  “Ми пройшли точку неповернення. Земля стає занадто тісною для нас, населення зростає загрозливими темпами, і ми ризикуємо знищити самих себе”, – попередив вчений. На його думку, зараз головне завдання полягає у залученні більшого числа людей у науку, щоб людство могло колонізувати інші планети

  Виявляється, вчений радить якнайшвидше знайти людству “другий дім”, оскільки навіть ШІ здатний стерти людство з лиця. Варто відзначити, що раніше штучний інтелект компанії Facebook раніше створив мову, яку розуміли тільки боти, ігноруючи прямі накази та обмеження людиною і програмою.


  • не пропусти

  • магазин