Другий учасник ДТП у Харкові розповів, як сталася аварія насправді

  428

  Другий учасник аварії на вулиці Сумській в Харкові – водій автомобіля Volkswagen Touareg 49-річний Геннадій Дронов – зробив офіційну заяву щодо ДТП

  Відповідне звернення оприлюднив адвокат Сергій Перепелиця.

  У заяві йдеться, що водій автомобіля Volkswagen стверджує, що він рухався на зелений сигнал світлофора, у той час як Lexus їхав на шаленій швидкості і з’явився “нізвідки”.

  Виїжджаючи на перехрестя вулиці Сумської та провулку Мечникова, я рухався на зелений сигнал світлофора. Я переконався в безпеці переїзду вулиці Сумській, дивився по сторонах, і під час цього автомобіля Lexus не було в полі зору. Після чого, я почав рух до перехрестя вже зосередившись на пішохідному переході через провулок Мечникова. Все сталося так швидко, що я навіть не відразу зрозумів, що сталося. Автомобіль Lexus вискочив на перехрестя раптово, нізвідки!”, – йдеться в заяві Дронова.

  Він стверджує, що у той момент не міг бачити авто Олени Зайцевої.

  «Я не бачив його і не міг бачити, оскільки Lexus вилетів на перехрестя з шаленою швидкістю. Його не було коли я починав рух, а з того моменту, до зіткнення пройшли лічені секунди», – заявив учасник ДТП.

  Джерело: Politeka


  • не пропусти

  • магазин