Самі приповзуть: Москаль поділився досвідом приборкання бойовиків

  93

  Змусити бойовиків припинити вогонь і дати можливість ремонтникам відновити пошкоджені комунікації в Авдіївці можна за допомогою відповідних дій.

  Про це на своїй сторінці в Facebook написав Геннадій Москаль, який очолював Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію в 2014-2015 роки.

  За його словами, Луганська область (так само, як і Донецька) має загальні комунікації з окупованою територією.

  “І тільки-но бойовики перебивали наші ЛЕП, ми у відповідь перекривали воду, газ або світло в “ЛНР”. Через кілька годин їхні переговорники самі виходили на нас і гарантували повне припинення вогню до відновлення комунікацій і навіть відправляли на нейтральну територію своїх ремонтників”, – зазначив він.

  Нинішній губернатор Закарпаття наголосив, що застосовував цю тактику неодноразово і навіть не турбував із цього приводу вище керівництво держави.

  “Скажу з досвіду, що надії на добру волю бойовиків, Росію, Мінськ або ОБСЄ – марні. Іншого виходу, ніж перекрити їм комунікації, немає. Поруч Донецьк, і вони дуже швидко відчують, що таке жити без води або світла. Це найперевіреніший спосіб, який завжди діє!” – підсумував Москаль.


  • не пропусти

  • магазин