Блокада Донбасу: Москаль дав оцінку діям активістів

    172

    Екс-глава Луганської обласної військово-державної адміністрації, нинішній очільник Закарпаття Геннадій Москаль заявив, що розуміє логіку активістів, які блокують торгівлю з окупованої частиною Донбасу, але не підтримує їхні методи. Таку думку він висловив у інтерв’ю “Апострофу”.

    За словами Москаля, коли він очолював Луганщину, зв’язок між областю і псевдореспубліками здійснювалася тільки через територію Росії.

    “Але по лінії розмежування вогню у нас жоден КПП не працював. Потім почали вигадувати якісь логістичні центри, будувати на лінії розмежування якісь супермаркети, придумувати у Золотому новий КПП, коли всі знали, що дорога туди, в сторону Первомайська, абсолютно замінована. Пустити туди людей і машини – і там всі підірвуться. Навіщо там було будувати КПП, якщо все одно там ніхто не ходить?” – заявив чиновник.

    Однак, на його думку, силове блокування товаропотоків і псування залізничного полотна – не кращий спосіб боротьби. “Це єдина залізнична гілка, яка пов’язує окуповану і неокуповану територію”, – зазначив Москаль.