Прем’єр-міністр прибув в Авдіївку

  91

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман прибув в Авдіївку, яка перебуває під безперервними обстрілами проросійських бойовиків.

  За словами прем’єра, станом на 19:00 вівторка ситуація в Авдіївці контрольована і владі вдається підтримувати мінімальний рівень подачі тепла у місті, передає 24tv.

  — Ми підтримуємо на мінімальному рівні параметри тепла і у нас є надія на те, що спільними зусиллями ми зможемо утримувати ситуацію і навіть покращувати. Я не хочу вдаватися в технічні деталі, але станом на зараз ситуація в місті повністю контрольована, – запевнив прем’єр під час засідання оперативного штабу в Авдіївській військово-цивільної адміністрації.

  Гройсман також зазначив, що під час наради були відпрацьовані всі альтернативні сценарії енергозабезпечення Авдіївки, щоб підтримувати на мінімальному рівні життєдіяльність міста.

  На сьогодні міська лікарня вже перебуває на альтернативному енергозабезпеченні, важкохворі були евакуйовані, залишилися тільки хворі, які в разі необхідності можуть продовжити лікування вдома.

  “Військово-цивільна адміністрація прийняла рішення про призупинення навчального процесу, і це правильне рішення. У п’яти школах навчалося понад тисяча дітей. Масового відтоку населення з міста немає. Я доручив, щоб відпрацювали можливість функціонування однієї школи, де б діти могли перебувати світловий день”, – зазначив глава уряду.  • інші новини