Російський режисер вразив фільмом про війну в Україні

  8719

  У Києві показали документальний фільм «Рідні» – про вкрадений Крим, окупований Донбас і російську пропаганду з розповідями про львівський фашизм.

  Про це пише 24 канал.

  Російський режисер Віталій Манський особисто приїхав представити картину першим глядачам. На широкий екран вона вийде вже 2 лютого.

  Віталій Манський народився у Львові, вчитися поїхав у Москву. Став успішним режисером, створив фестиваль документального кіно. За його словами, у Росії глибоко пустив коріння, але рішення їхати з країни у Латвію прийняв в одну мить.

  Постреволюційні події вплинули на стосунки серед рідних режисера, які проживають у різних кінцях України. І Віталій Манський їде на батьківщину знімати про це документальний фільм.

  Стрічка «Рідні» вже потрапила на широкий екран у багатьох країнах Європи. Та один показ був особливим у Росії в рамках фестивалю «Артдокфест». Фільм зібрав повний зал московського кінотеатру «Октябрь». Більше того, отримав нагороду національну премію російської кінопреси.

  Зараз Віталій Манський продовжує подорожувати з фільмом за кордоном, і там розповідає про події в Україні. Занурившись повністю у ситуацію в суспільстві. Він впевнений, що рецепт миру дуже простий. Вірить, що ним Україна таки скористається.

  Він вважає, що Україна має стати успішною і приємною для життя країною. А Росія колись визнає свої помилки і позбудеться свого ганебного минулого.