Квитки на Інтерсіті+ Київ-Львів-Перемишль можна буде купувати онлайн

    233

    У відповіді на інформаційний запит від Tvoemisto.tv в ПАТ «Укрзалізниця» повідомили, що відомство працює над запровадженням механізму купівлі квитків на міжнародні рейси в режимі онлайн.

    «Для вирішення питання щодо впровадження оформлення на сайті http://booking.uz.gov.ua/ проїзних документів на поїзди міжнародного сполучення, філією «ГІОЦ» ПАТ «Укрзалізниця» проводяться відповідні технічні роботи та ведуться переговори з розробниками щодо технологічних аспектів онлайн-оформлення та доопрацювань програмного забезпечення, необхідних для втілення цього проекту», – йдеться у відповіді на запит. Однак, у відомстві не зазначили, як довго триватиме цей процес та коли українці зможуть скористатися результатами.

    Нагадаємо, зараз неможливо в режимі онлайн придбати квиток на міжнародні рейси, у тому числі й на Інтерсіті+ Київ-Львів-Перемишль. Їх можна купити лише в міжнародних касах вокзалу. За словами очільника ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Бальчуна, це проблема не окремого рейсу, а всього міжнародного сполучення. Тож проблему вирішуватимуть комплексно.    • інші новини