“Вирішальний рік війни”: Приходько розповіла про настрої на Донбасі

  941

  2017-й рік стане вирішальним для війни на сході України, а одним із ключових чинників її результату є ніщо інше як позиція і прагнення жителів окупованих територій. Такою думкою, обговорюючи із “Обозревателем” актуальні новини тижня, поділилася українська співачка і волонтер Анастасія Приходько.

  “Я підтримую думку про те, що цей рік – вирішальний для нашої війни. У 2017-му буде поставлений подальший вектор розвитку нової України. І одним із ключових факторів у результаті цієї війни стане людський фактор – позиція і прагнення простих жителів окупованого Донбасу. Я готова ще раз заявити про те, що клеймо сепаратизму на жителях Сходу України, яким ми говорили “дякуємо за президента-пид…са”, у відповідь таврує всіх, хто розділяє майбутнє жителів нашої країни за географічною ознакою”, – наголосила співачка.

  У своєму коментарі Анастасія Приходько розділила думку відомої учасниці АТО Аміни Окуєвої щодо настрою жителів Донбасу, які вже переконалися у тому, що нова “влада” не принесе їм нічого хорошого, але і не дасть поштовху для повстання.

  “Я знаю, що там залишилися люди, які чекають Українську армію і Добровольців. І ці люди природно орієнтуються на активні дії з боку наших військових. Аміна права: розчарування у маріонетковій владі для масового повстання у нинішніх військових умовах недостатньо”, – додала співачка.  • інші новини