Полторак: Офіцерам командування АТО оголошено догану

  2995

  Міністр оборони Степан Полторак оголосив дисциплінарні стягнення 7 офіцерам командування антитерористичної операції за неналежне розміщення і перевезення військовослужбовців – учасників урочистостей у Маріуполі 31 грудня 2016 року.

  Про це повідомив радник президента, помічник міністра оборони Юрій Бірюков у Facebook.

  За словами Бірюкова, наказом міністра оборони покарано 7 офіцерів вищої ланки командування АТО, включаючи сувору догану одному генерал-лейтенанту.

  Після нагородження бійців 54-ї бригади в Маріуполі президент Петро Порошенко дав розпорядження міністрові оборони доставити їх до місць дислокації на вертольоті, але цьому завадили погодні умови.

  «Спроба була – в штабі АТО є телеграма з Маріуполя про відправку вертушки. І дійсно погда була нельотна і ніхто в цій країні не може змусити пілотів летіти, якщо у них немає допуску через погодні умови», – пише радник президента.

  В автомобілі КрАЗ, не працювали три обігрівача з трьох.

  «Таку машину не можна було випускати в рейс», – пише Бірюков.

  Таким чином військові були змушені зустрічати Новий рік в аеропорту Маріуполя.

  «Можна було проблемою перевезення 1-го січня зайнятися оперативніше, а не після того, як блискавки заблищали по всіх фронтах», – додав радник президента.

  Полторак в свою чергу повідомив в Facebook, що знайомився з результатами проведеного службового розслідування за фактом неналежної організації перевезення і розміщення військовослужбовців – учасників урочистостей в Маріуполі 31 грудня 2016 року.

  «Сім посадових осіб, чиї дії призвели до виникнення цієї ситуації, отримають дисциплінарні стягнення», – написав він.  • інші новини