1+1 просять бути лояльнішим до Порошенка, – генеральний директор каналу

  137

  Телеканал 1+1 просять бути лояльнішим до президента

  Про це заявляє генеральний директор “1+1 медіа” Олександр Ткаченко, повідомляє ТСН.

  За його словами, в законодавчих нормах відсутня інформація, що необхідно чекати місяць (до 23 січня 2017 року) на одержання документа про пролонгацію ліцензії.

  “Нацраді нічого не заважало видати нам ліцензію сьогодні, але цього не відбувається. А відбуваються розмови на тему “будьте лояльніші до президента”, почекайте, дайте той документ або інший… Ми подали пакет документів з усією необхідною інформацією шість місяців тому. Зараз, як бачимо, відбувається підміна понять і у нас є всі підстави для побоювань, що Нацрада може скасувати ухвалене раніше рішення”, – каже Ткаченко.

  На його думку, Адміністрації президента України перед виборами невигідно мати непідконтрольний медіа-ресурс. А в приватних розмовах Ткаченко не раз казали, що з боку Адміністрації президента здійснюється тиск на Нацраду

  “Для нас стало несподіванкою дізнатися, що голова Нацради пов’язує ситуацію продовження ліцензії каналу “1+1″ з націоналізацією ПриватБанку. У нашій країні існує механізм націоналізації банку, але, слава Богу, немає механізмів націоналізації телеканалів”, – каже Ткаченко і додає, що в держави є інтерес до активів каналу 1+1.

  Він також наголосив, що канал не є активом ПриватБанку і не має кредитів або боргових зобов’язань перед банком.  • інші новини