На Україну йде антициклон «Ксандер», очікується похолодання

  2029

  В Україні уже від сьогоднішньої ночі суттєво похолоднішає.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко.

  У ніч на середу найхолодніше буде на сході та північному сході. Арктична повітряна маса принесе сюди, включно із зоною АТО, -13-19 градусів. На решті території очікується також похолодання до -4-12 градусів.

  Вдень також найхолодніше буде на сході, до -6-12 градусів.

  «У більшості областей максимальна денна температура у середу коливатиметься в межах -2-6 градусів. Ще порівняно тепла погода втримається у західних областях, там від 2 морозу до 2 тепла», – йдеться у повідомленні синоптика.

  Крім того, розповіла Діденко, антициклон «Ксандер» міцно оборонятиме територію України від впливу вологих атлантичних потоків, тому завтра навряд чи очікуватимуться опади.

  У Києві завтра також похолодає вночі до -5-7, вдень до -1-3 градусів. Без опадів та слизько.

  Найближчої ночі температура повітря у Харківській та Луганській областях може опускатися місцями до -20-24 градусів морозу. Це – найнижчі показники, які очікуються в Україні в ніч на середу.

  «Похолодання буде короткочасним, бо вже з 22 грудня температура повітря знову підвищиться. І немилосердні -13-19 у зоні АТО зміняться на лагідніші невеликі морози», – потішила прогнозом синоптик.  • інші новини