Змінилися умови виходу на пенсію за вислугу років

  251

  Кабінет міністрів України вніс зміни до закону про вихід на пенcію педагогам.

  Кабмін змінив регламент постанови № 909, яке регулює право виходу на пенсію за вислугу років асистентам вихователів інклюзивних навчальних закладів та керівникам дитячих садочків.

  Про це повідомили на сайті уряду.

  “З метою забезпечення гарантованого державою права педагогічних працівників інклюзивних груп дошкільних навчальних закладів на пенсійне забезпечення урядом прийнято рішення про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 4 листопада 1993 р. № 909 “Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років”, відповідно до якого надається право на пенсію за вислугу років асистентам вихователів, які працюють в інклюзивних групах, і директорам (завідуючим) дошкільних навчальних закладів”, – повідомили у Кабміні.

  Закон говорить про те, що тепер на пенсію за вислугу років можуть вийти не лише педагоги, а їх асистенти, вихователі-методисти, вчителі-дефектологи, логопеди, практичні психологи та вчителі-музиканти.  • інші новини