Нову е-базу переселенців презентують вже 8 грудня

  334

  Презентація тестового запуску електронної бази обліку внутрішньо переміщених осіб, яка планується на 8 грудня, має показати реальну кількість переселенців в Україні.

  Про це сказав заступник міністра з тимчасово окупованих територій та ВПО Георгій Тука під час прес-брифінгу у четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

  “Я сподіваюся, що об’єктивні дані щодо кількості вимушених переселенців будуть зведені і доведені до суспільства 8 грудня, під час звіту Міністерства соціальної політики, після проведення тестового використання електронної бази обліку”, – сказав Тука.

  Він додав, що наявна база даних не містить усіх даних, які необхідні Міністерству з тимчасово окупованих територій та ВПО.

  “Нас як міністерство, що має розвивати державну політику щодо внутрішньо переміщених осіб, цікавить не лише кількість внутрішньо переміщених осіб – існує величезна кількість питань, яку ми маємо знати. Але, на жаль, існуюча база даних не відповідає тим критеріям, які існують в нашому міністерстві”, – додав Тука.

  Він уточнив, що міністерство цікавлять дані щодо розподілу переселенців за статтю, віком, фахом та іншими критеріями.

  Раніше міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявляв, що верифікація вимушених переселенців має завершитися до 8 грудня, що дасть змогу отримати реальні дані про їх кількість.

  Станом на 23 серпня Держслужбою з надзвичайних ситуацій було зареєстровано понад 1 млн 41 тис. вимушених переселенців з Донбасу та Криму.  • інші новини