ДОТ запускає онлайн-курс для бізнесу, який допоможе стати постачальником ЗСУ

    57

    Державний оператор тилу (ДОТ) нещодавно запустив онлайн-курс під назвою “Дотичні. Як бізнесу стати постачальником ЗСУ”, який надає покрокову інструкцію для українських підприємців, які хочуть долучитися до постачання для Збройних сил України.

    Міністр оборони України Рустем Умєров анонсував запуск курсу на своїй сторінці у Facebook, підкресливши важливість цієї ініціативи. Він зазначив, що це унікальний освітній ресурс, який дає чіткі та зрозумілі кроки для того, щоб підприємці могли почати працювати з оборонними закупівлями.

    У дев’яти серіях експерти ДОТ, Prozorro, Міністерства оборони та Міністерства економіки пояснюють, як функціонують оборонні закупівлі, які вимоги висуваються до постачальників, як правильно оформити документи, брати участь у тендерах і гарантувати якість продукції.

    Як зазначив Умєров, цей курс не лише інструкція, а й реальна можливість для бізнесу розширювати свою діяльність, підтримувати економіку і створювати робочі місця, навіть в умовах складної ситуації під час війни. Курс доступний на платформі “Дія.Освіта”, а найближчим часом він також з’явиться на платформі “Дія.Бізнес”.

    Міністр також зазначив, що в 2024 році до закупівель ЗСУ вже долучилися 45 нових постачальників, а загалом більше 150 українських компаній працюють з ДОТ. Умєров закликав підприємців скористатися можливістю і стати частиною оборонної екосистеми країни, роблячи свій внесок у зміцнення обороноздатності України.



    • інші новини