Дощі з грозами наступають – спека відступає: прогноз погоди на 20 червня

  602

  Синоптик Наталка Діденко у своєму Telegram-каналі попереджає: до України йдуть дощі з грозами, а спека поступово відступає.

  Дощі та грози в Україні

  У четвер, 20 червня, на західні, північні області, частково центральну Україну та Харківщину ввечері завітає атмосферний фронт. Це принесе з собою короткочасні дощі з грозами.

  “20 червня в Україну завітає атмосферний фронт. Тому в західних, північних областях, місцями у центральній частині та ввечері на Харківщині пройдуть короткочасні дощі з грозами,” – повідомляє Наталка Діденко.

  Температура повітря та вітер

  Температура вдень коливатиметься в межах +22 +27 градусів, що створить більш комфортні умови для відпочинку та роботи. Однак на півдні та сході країни спека все ще тримається – там температура підніметься до +28 +33 градусів.

  Окрім того, завтра в більшості областей очікується сильний вітер переважно північно-західного напрямку, з можливими штормовими поривами до 15-20 метрів за секунду.

  Погода в Києві

  Кияни також відчують зміни. У столиці спека зменшиться до +22 +24 градусів. Місцями можливі короткочасні дощі та грози. Не варто забувати й про сильний північно-західний вітер, який буде панувати у Києві.

  Загалом, варто бути готовими до зміни погодних умов. Літня спека поступається місцем свіжим дощам та грозам, що принесуть приємне полегшення.