Наземні роботи-камікадзе українського виробництва знищують ворожі цілі – відео

  13

  Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров представив нові наземні роботизовані системи, які допомагають нищити ворожу бронетехніку.

  Роботи-камікадзе та роботи-мінувальники

  Серед наземних безпілотників особливу увагу привертають роботи-камікадзе та роботи-мінувальники. Виготовлені в Україні, ці роботизовані системи схожі за своєю конструкцією та призначенням. Вони керуються дистанційно і можуть нести на собі кілька мін ТМ-62, які можна або розмістити в потрібному місці, або спрямувати безпосередньо під ворожу броньовану техніку.

  Технічні Характеристики

  Ці інноваційні системи мають наступні характеристики:

  • Швидкість: до 25 км/год
  • Корисне навантаження: 40 кг
  • Дальність використання: до 6 км

  Безпека та ефективність

  Такі роботи можуть значно зменшити ризики для наших військових, виконуючи небезпечні завдання з відносно безпечного місця. Це особливо важливо в умовах активних бойових дій, коли кожне життя на рахунку.

  Заклик до підтримки

  Михайло Федоров закликає всіх небайдужих долучитися до збору коштів на ці наземні роботизовані комплекси. Допомога кожного може стати вирішальною у захисті України.

  Для підтримки проєкту перейдіть за посиланням, наданим міністром. Ваш внесок допоможе забезпечити наших військових найсучаснішими технологіями та зберегти безцінні життя.