У Міненерго пояснили, чому разом зі світлом може зникати зв’язок

  243

  В деяких регіонах України люди залишаються без мобільного зв’язку під час відключень світла. Це серйозна проблема, над вирішенням якої активно працюють у Міністерстві енергетики.

  Заступник міністра енергетики Микола Колісник в ефірі телемарафону розповів про поточну ситуацію. “Ще навіть рік тому ми почали порушувати це питання після минулих обстрілів. Телекомунікаційні компанії зобов’язали встановити резервні джерела живлення на основні вишки зв’язку”, – зазначив він.

  Однак, за словами Колісника, проблема залишається актуальною в певних регіонах. “Ми звертаємо увагу місцевих органів влади на необхідність оперативної установки додаткової резервної генерації для вишок зв’язку. Це важливе питання, і ми активно реагуємо на звернення та співпрацюємо з колегами для розв’язання проблем,” – додав він.

  Нагадаємо, голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко заявив, що вже в липні можливі відключення світла на 10 годин через нестачу генерації, спричинену російськими обстрілами.  • інші новини