YouTube почав боротися з блокувальниками реклами новими методами

  328

  Розробники YouTube вигадали новий спосіб боротьби з користувачами блокувальників реклами. Тепер, коли користувач відкриває відео, воно автоматично прокручується до кінця, повідомляє портал WCCFTech.

  Раніше YouTube не дозволяв користувачам із блокувальниками реклами дивитися відео через повідомлення з пропозицією відключити блокувальник. Тепер відео відразу ж прокручується до кінця, а деякі користувачі подумали, що це збій в роботі сервісу.

  Спроби відтворити відео, переміщуючи повзунок вручну на початок відео, не допоможуть обійти це обмеження. У такому випадку ролик знову перемотується в кінець або нескінченно завантажуватиметься.

  Очевидно, нова система була впроваджена для всіх популярних блокувальників реклами, і поки що немає способу її обійти. Єдиний спосіб розв’язати цю проблему – відключити Ad Block або оформити передплату YouTube Premium.

  Наприкінці травня ця проблема актуальна лише для глядачів YouTube, які користуються блокувальниками реклами у браузері. У модифікованих додатках YouTube на Android подібних проблем поки що не було.  • інші новини