Прогноз погоди на вихідні: дощі, вітер і зовсім трохи сонця

  101

  Сьогодні і в неділю в Україні без дощів не обійдеться. А в Криму очікуються пориви сильного вітру.

  Дощі та грози по Україні

  Синоптик Наталка Діденко повідомляє, що в суботу дощі з грозами можливі на заході, а в неділю – на півдні та в центральних областях. Проте не варто сподіватися на великі опади, адже вони будуть локальними та короткочасними.

  “Решта території України 25-26 травня залишатиметься під впливом сухої погоди”, – зазначає синоптик.

  Температура повітря

  Протягом дня температура становитиме +22…+28 градусів, але в неділю в Приазов’ї очікується незначне похолодання до +19…+22 градусів.

  Вітер у Криму та Приазов’ї

  На 25-26 травня в Криму та Приазов’ї прогнозують сильний вітер з поривами до штормових значень – 15-20 метрів за секунду. Це може створити певні незручності для місцевих жителів та туристів.

  Погода у Києві

  Щодо столиці, в Києві в суботу-неділю буде справжнє літнє тепло – вдень +22…+25 градусів. Синоптики обіцяють сонячну погоду з білими хмарками, що робить ці вихідні ідеальними для прогулянок та відпочинку на природі.

  “Опадів не буде, буде красива сонячна погода з білими хмарками, півниками, півоніями, трояндами”, – додала Наталка Діденко.

  Тож готуйтеся до вихідних з гарним настроєм і не забувайте про парасольки, адже дощі можуть бути несподіваними.  • інші новини