З-під крижаного покриву Антарктиди показалася верхівка величезної піраміди

  46936

  Як повідомляє Ladbible, одне з найзагадковіших та неоднозначних наукових відкриттів останніх років пов’язане з Антарктидою. Цей континент таїть чимало таємниць, і більшість їх схована глибоко в надрах материка.

  Але є нерозгадані таємниці на поверхні континенту. Так, нещодавно супутникові знімки виявили цікаві пірамідоподібні структури під льодами гірського масиву Еллсуорт. Це дало поштовх до спекотних дискусій у науковому середовищі та навколонаукових спільнотах.

  Як водиться, одразу «запідозрили» можливе втручання інопланетних цивілізацій. Хто ще, крім них, здатний споруджувати такі грандіозні об’єкти, розмірковують прихильники теорії прибульців-будівельників.

  Але більшість вчених підтримали версію професора геології з Університету Каліфорнії Еріка Ріньо та його однодумців. Ріньо пояснює, що це явище є наслідком природних геологічних процесів.

  Феномен “пірамідальних вершинних гір” не є унікальним, хоч і не дуже часто зустрічається. Такі вершини утворюються при злитті льодовиків суші на гранях гористих формувань. Подібні є в Ісландії та на Фарерських островах, нагадав фахівець. У деяких із таких «пірамід» у природі по одній-дві більш-менш правильні грані, але зустрічаються й рідкісні екземпляри з чотирма площинами.

  Додамо, що раціональне пояснення влаштувало не всіх. Шанувальники містичних і просто незрозумілих явищ залишають собі простір для власних версій, цікавіших.

  • У Twitter один із глядачів передбачив: «Це інопланетяни? Я знав це!»
  • Інший припустив: «Ілюмінати підтверджені».
  • «Почекай, як вони перенесли піраміди з Єгипту до Антарктиди?» — здивувався третій.


  • інші новини