WhatsApp впровадив функцію самознищення голосових повідомлень

    81

    WhatsApp офіційно оголосив про впровадження функції голосових повідомлень, що самознищуються. Ця функція під назвою «Подивитися один раз» (View Once) вже існує для фотографій та відео з 2021 року і тепер поширюється на аудіоповідомлення. Це нововведення покликане посилити конфіденційність спілкування у популярному месенджері.

    Попри деяку плутанину в назві — «Переглянути один раз» для аудіоформату, це значне оновлення забезпечує додатковий рівень захисту персональних даних. WhatsApp пропонує використовувати нову функцію для ситуацій, що вимагають підвищеної конфіденційності, наприклад, передачі чутливої ​​інформації.

    За даними ресурсу WABetaInfo, відомого своїм аналізом оновлень WhatsApp, функція буде поетапно впроваджуватись у додаток на платформах iOS та Android. Очікується, що оновлення стане доступним найближчими днями. Для активації функції користувачі зможуть вибрати опцію «Переглянути один раз» під час запису голосового повідомлення, натиснувши на іконку «1» поруч із візуальним відображенням повідомлення.