Google уповільнює завантаження роликів YouTube: що відбувається і що робити

  198

  Деякі відвідувачі відеоплатформи YouTube помітили, що завантаження відео відбувається набагато довше, ніж зазвичай. На ситуацію та негативні відгуки у мережі звернув увагу тематичний ресурс gHacks.

  Постраждалі, схоже, використовують не Google Chrome або Microsoft Edge, а інші сторонні браузери, такі як Firefox, Vivaldi, Opera тощо.

  Користувачі скаржаться на темну сторінку завантаження під час запуску відео на YouTube. Ця затримка може тривати кілька секунд, перш ніж буде завантажено фактичний відеоконтент та сторінку, на якій він розміщений. Однак проблема виявляється не у всіх користувачів Firefox чи Vivaldi.

  Іноді, щоб подолати дивні затримки, достатньо спробувати завантажити YouTube в режимі «Інкогніто». Інше рішення полягає у перегляді роликів виключно на мобільному пристрої.

  Як інший тимчасовий варіант gHacks пропонує змінити такий параметр, як User-Agent (ідентифікаційний рядок клієнтської програми) за допомогою одного з численних рішень User-Agent Switcher. Тоді YouTube почне приймати ваш браузер за Chrome. Є й інші обхідні шляхи, складніші у реалізації.  • інші новини