Такого нововведення не було ще в жодному iPhone: у iPhone 15 Pro і 15 Pro Max з’явиться кнопки Action

  765

  Згідно з усіма наявними даними, iPhone 15 Pro і 15 Pro Max отримають кнопку Action на бічній грані, яка замінить фізичний перемикач режимів гучності. І в коді бета-версії iOS 17 виявилися фрагменти, що натякають на те, які функції будуть у цієї кнопки.

  Отже, кнопка Action запропонує дев’ять різних параметрів, із якими користувач зможе взаємодіяти. Зараз у коді iOS є лише назви: Accessibility, Shortcuts, Silent Mode, Camera, Flashlight, Focus, Magnifier, Translate та Voice Memos. Ресурс MacRumors вказує можливі функції, пов’язані з цими параметрами:

  • Accessibility (Доступність): ця опція, можливо, дозволить користувачам отримати доступ до різних функцій спеціальних можливостей, таких як VoiceOver, Zoom, AssistiveTouch та інших.
  • Accessibility (Ярлики): як і в Apple Watch Ultra, ця опція дозволить користувачам запускати будь-який ярлик, який вони створили або завантажили з програми, наприклад, для надсилання повідомлення, відтворення плейлиста або керування пристроями розумного будинку.
  • Silent Mode (Беззвучний режим): аналогічно тому, як перемикач працює на поточних моделях ‌iPhone‌, ця опція дозволить користувачам вмикати або вимикати беззвучний режим, який вимикатиме або вмикатиме звук дзвінка та оповіщень.
  • Camera (Камера): ця опція, швидше за все, дозволить користувачам запускати програму “Камера” та/або знімати фото або відео одним натисканням кнопки.
  • Flashlight (Ліхтарик): ця опція дозволить користувачам вмикати або вимикати ліхтарик.
  • Focus (Фокус): ця опція повинна дозволити користувачам активувати або деактивувати однойменний режим.
  • Magnifier (Лупа): ця опція, мабуть, дозволить користувачам активувати програму «Лупа», щоб використовувати камеру iPhone як збільшувальне скло для збільшення дрібного тексту або об’єктів.
  • Translate (Переклад): ця опція дозволяє користувачам запускати програму «Перекладач» та починати розмову або переклад тексту одним натисканням кнопки.
  • Voice Memos (Голосові нотатки): ця опція дозволяє користувачам запускати або зупиняти запис голосових нотаток за допомогою однойменної програми.

  Як буде реалізовано взаємодію з кнопкою, поки неясно. Ймовірно, користувач зможе призначати різні типи натискань (одинарне, подвійне, з утриманням) для запуску різних функцій.