Виведений на орбіту апарат використовуватиметься переважно для розвідки ресурсів, оцінки врожайності сільськогосподарських угідь, запобігання природним катастрофам та ліквідації їх наслідків.
Космічні сили США зафіксували у космосі появу двох об’єктів. Раніше запуск супутника для розвідки ресурсів Землі анонсував Китай.
Відповідну інформацію підтвердило китайське державне інформагентство Сіньхуа.
За інформацією китайської аерокосмічної науково-технічної корпорації (CASC), виведений на орбіту апарат розроблений Шанхайською академією космічних технологій.
“Ракета-носій “CZ-4C” успішно стартувала з космодрому Цзюцюань і вивела супутник дистанційного зондування Yaogan 33(02) на намічену орбіту”, – йдеться в повідомленні CASC.
Планується, що він використовуватиметься переважно для розвідки ресурсів, оцінки врожайності сільськогосподарських угідь, запобігання природним катастрофам та ліквідації їх наслідків. Відомо, що супутник може робити знімки у діапазоні SAR.
«Для нього немає перешкод у вигляді хмар, смогу чи темної доби. Такі супутники чудово відслідковують техніку, радіолокаційні споруди і навіть можуть «бачити» через тонку стелю військових ангарів», — йдеться у повідомленні.
Джерело: xinhuanet.com




