Супутниковий оператор Viasat задумався про продаж підрозділу послуг для держорганів

  11

  Viasat, провайдер супутникового зв’язку та оператор угруповання апаратів на геостаціонарній орбіті, розглядає можливість продати свій підрозділ, який працює з органами державної влади, повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімні джерела.

  Зараз компанія опрацьовує це питання із залученим для його вирішення консультантом. Передбачається, що підрозділ урядового шифрованого зв’язку може зацікавити оборонні підприємства та інвестиційні компанії — йдеться про напрям, який приносить близько $120 млн на рік без урахування витрат: податків, зносу та амортизації обладнання.

  Остаточного рішення Viasat поки не ухвалив, і продаж підрозділу може не відбутися.

  “Viasat не коментує спекуляцій або чуток, що належать до потенційних поглинань або продажів компанії”, – заявив її офіційний представник у відповідь на запит журналістів Bloomberg.

  На вчорашніх торгах у Нью-Йорку акції Viasat подорожчали на 2,3% до $28,68 — вартість компанії сягнула $2,2 млрд.

  Чутки про продаж частини бізнесу виникли на тлі прагнення Viasat завершити поглинання Inmarsat Group Holdings — це дозволить створити підприємство, у розпорядженні якого опиниться 19 супутників, і ще 10 апаратів вирушать на орбіту протягом найближчих трьох років. Угода сприймається інвесторами як спроба протистояти новим гравцям в особі американської Starlink та британської OneWeb.

  Управління конкуренції та ринків Великобританії (CMA) тим часом ініціювало перевірку входження Inmarsat до Viasat.

  Джерело: bloomberg.com


  • не пропусти

  • магазин