В Instagram з’явилися платні підписки від $0,99 до $99,99

  24

  Глава Instagram Адам Моссері (Adam Mosseri) заявив, що на платформі дебютували платні підписки. Автори самі встановлюють суму виплат від $0,99 до $99,99, а обмежувати доступ можна до публікацій у стрічці, записів Stories, прямих ефірів та групових чатів — звичайно, за участю самого автора.

  Профіль користувача, який матеріально підтримав блогера, позначається іконкою фіолетового кольору. А на сторінці блогера, який підключив програму монетизації за підпискою, з’явилася окрема вкладка Subscriber Home («Будинок передплатника») — у цьому розділі доступний контент, призначений лише для передплатників та закритий від доступу всім іншим.

  Як висловився пан Моссері, Instagram прагне стати «найкращим в інтернеті місцем для заробітку авторами». Тестування функцій платної підписки на платформі стартувало минулого січня — тоді до них отримали доступ 10 авторів. Наразі програма розширюється, і, за словами голови компанії, платну підписку вже змогли випробувати кілька інших блогерів. Про те, яку комісію з підписок стягує платформа, зараз не йдеться нічого, але в січні Instagram планувала відмовитися від неї до 2023 року.

  Джерело: theverge.com


  • не пропусти

  • магазин