Супутниковий інтернет SpaceX Starlink вже налічує 400 тис. передплатників

  32

  Стало відомо, що сервіс супутникового інтернету Starlink компанії SpaceX Ілона Маска (Elon Musk) досяг важливого рубежу у своєму розвитку — на сьогоднішній день він налічує понад 400 тис. передплатників у десятках країн світу. Про це SpaceX повідомила Федеральну комісію зв’язку (FCC) США.

  Офіційні дані говорять, що Starlink нарощує базу користувача швидкими темпами. Два місяці тому Starlink заявляла про 250 тис. передплатників, тоді як на початку року користувальницька база супутникового інтернету компанії налічувала близько 145 тис. клієнтів, включаючи пересічних споживачів та підприємства.

  Згідно з наявними даними, станом на 19 травня супутниковий інтернет Starlink доступний у 48 штатах США, а також у 36 країнах. Наступного року компанія планує розширити зону покриття на більшу частину Азії, Африки та Близького Сходу. Карта доступності Starlink на сайті компанії показує лише кілька країн, у яких не очікується швидка поява сервісу. До них відносяться Афганістан, Білорусь, Куба, Китай, Іран, Північна Корея, Росія, Сирія та Венесуела.

  SpaceX продовжує розгортання мережі мініатюрних супутників Starlink на низькій навколоземній орбіті. На даний момент у космічний простір виведено близько 2,5 тис. апаратів Starlink. Базова вартість передплати використання послуг широкосмугового доступу в інтернет від SpaceX коштує $110 на місяць, а комплект обладнання для підключення — $599. Преміальна передплата обійдеться в $500 на місяць і ще $2500 доведеться заплатити за обладнання. Нещодавно компанія запропонувала можливість використання терміналу Starlink у фургонах і будинках на колесах за додаткові $25 на місяць.

  Джерело: cnbc.com


  • не пропусти

  • магазин