Фахівці розповіли про дієві методи телефонних шахраїв

  35

  Представники сіднейського університету Маккуорі присвятили свою нову роботу телефонному шахрайству. Дослідники вивчили понад сто годин записів дзвінків на YouTube та назвали вдалі сценарії, які розігруються перед жертвами.

  Штучний інтелект допоміг знайти фрази та ключові слова, а також теми, взяті за основу злочинцями.

  Подання
  Шахрай видає себе за надійне обличчя. Його мова авторитетна, він знавець справи. Мета подібного дзвінка – повідомити про уявні штрафи від правоохоронців чи податкову.

  Допомога
  Шахрай добивається прихильності людини. При цьому, він прикривається добрими намірами для вирішення проблем, дає покрокові мануали по переходу на сайт, встановлення ПЗ або заповнення онлайн-форм.

  Погроза
  Шахрай застосовує весь арсенал своїх емоцій. Погрожує кримінальною відповідальністю, судом, арештом. Він говорить швидко, з великою кількістю юридичних термінів, перебиває співрозмовника. Робить все, щоб зробити думки сумбурними та уникнути питань.

  Оплата та фінал
  Після досягнення бажаного (переведення грошей, завантаження шкідливої ​​програми тощо) шахрай заспокоюється. Іноді закінчує дзвінок обіцянкою передзвонити для підтвердження.

  Джерело: techno.bigmir.net


  • не пропусти

  • магазин