iPhone перетворять на платіжний термінал

  328

  Apple додасть до iPhone функції платіжного термінала. Про це повідомляє Bloomberg.

  За повідомленням джерел, смартфон можуть перетворити на платіжний термінал: пристрій почне приймати кошти від інших власників смартфонів. Функція буде працювати безшовно, для її активації не потрібно додаткового обладнання.

  Як з’ясував автор Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman), Apple працює над даною технологією з 2020 року, коли компанія придбала канадський стартап Mobeewave за 100 мільйонів доларів. Швидше за все, система використовуватиме вбудований у кожний актуальний iPhone чип NFC. Таким чином представники малого бізнесу зможуть отримувати оплату від своїх клієнтів за допомогою смартфона. Не повідомляється, чи буде ця послуга пов’язана з Apple Pay.

  За словами Гурмана, Apple вирішила додати цю функцію в iPhone, щоб конкурувати із послугою Square компанії Block Inc., яка є лідером у даному сегменті. Опція безконтактних платежів Square працює за допомогою Bluetooth.

  Джерела розповіли, що Apple планує розгорнути цю функцію на смартфони користувачів у найближчі місяці. Ймовірно, опція з’явиться у бета-версії iOS 15.4, повноцінний реліз очікується навесні. Представник Apple відмовився від коментарів.

  Раніше джерела Bloomberg з’ясували, що Google додасть підтримку криптовалюти на цифрових картах свого платіжного сервісу Google Pay. Корпорація вже уклала угоди з біржами Coinbase та Gemini та платіжним сервісом BitPay.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин