Xiaomi змінила логотип MIUI 12.5. Його навмисно погіршили

  1906

  У минулому компанія вчинила схожим чином із логотипом MIUI 11 незадовго до анонсу MIUI 12 – історія повторюється.

  Компанія Xiaomi змінила логотип своєї фірмової прошивки MIUI 12.5, випустивши оновлення з індексом 21.11.30 – воно призначене для бета-тестерів з Китаю, але в найближчому майбутньому нововведення напевно дістанеться і стабільних глобальних збірок. Логотип начебто погіршили, але розробники, швидше за все, зробили це навмисно — з натяком на те, що оновлення MIUI 13, що відбудеться, вже на підході. Це зауважив портал Xiaomiui.

  На оригінальному логотипі MIUI 12.5 зображено цифру «12» з геометричних фігур, що імітують щось на кшталт скла або прозорого пластику з градієнтним райдужним забарвленням. Новий логотип став сірим і отримав контурні лінії, ніби на кресленні або незакінченому макеті – це явний натяк на те, що розробники перестали працювати над даною версією прошивки (і, судячи з усього, сконцентрувалися на MIUI 13). У минулому Xiaomi надходила так, змінивши логотип MIUI 11 напередодні виходу MIUI 12.

  Очікується, що прошивку MIUI 13 представлять 16 грудня разом із новою флагманською лінійкою смартфонів Xiaomi 12.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин