Зробіть краще і не дзявкайте, – батько Зеленського відповів критикам президента

  5083

  Батько президента Олександр Зеленський емоційно відреагував на критику сина. Усіх, кого щось не влаштовує, чоловік закликав піти та зробити щось, а не лише “дзявкати” в інтернеті.

  Джерело:інстаграм Олександра Зеленського

  Зеленський-старший звернувся до користувачів мережі, які пишуть, скаржаться, обзивають та проклинають його сина – Володимира Зеленського. Він наголосив, що зареєструвався в інстаграмі не для того, щоб вислуховувати незадоволення тих, хто навіть з дивана не підіймаються.

  “Так якщо вас все не влаштовує, все вам не подобається, йдіть і зробіть краще, а не дзявкайте в інтернеті”, – закликав Зеленський-старший.

  Батько президента наголосив: упродовж життя йому вдалося досягнути усього, чого він хотів. Зеленський-старший розповів, що чудово закінчив школу, вступив до університету, а згодом влаштувався на роботу.

  Він зауважив, що сподівався виключно на себе та досягав усього розумом. Зеленський-старший запевнив: наразі він живе так, як завжди хотів. Усе гаразд.

  “І тепер, на старості років не збираюся дискутувати з людьми, які не можуть постаратися ні для себе, ні для своїх дітей, а можуть тільки кидатися на старого”, – наголосив Зеленський-старший.

  Батько Зеленського пригрозив Шарію

  • У коментарях до дописів в інстаграмі Зеленського-старшого з’явився проросійський блогер Анатолій Шарій. Він в агресивній формі звернувся до батька президента та заявив, що його син домігся успіху завдяки людям, який він обдурив.
  • Зеленський-старший відреагував. Він заявив, що Шарій може тільки огризатися. Батько президента написав Шарію: “відшмагати б тебе як слід, щоб знав, як зі старшими розмовляти. Ось і показав ти всю свою сутність, “борець з диктатором”.
  • Окрім того, Зеленський-старший нагадав, що усе в житті повертається бумерангом, і Шарій відповість за свої слова.

  Допис Олександра Зеленського:

  Ось ви пишете, скаржитеся, мене обзиваєте, проклинаєте, Вову … Так якщо вас все не влаштовує, все вам не подобається, йдіть і зробіть краще, а не дзявкайте в інтернеті. Я зареєструвався тут не для того, щоб вислуховувати невдоволення тих, хто не хоче навіть д*пу з дивана підняти.

  Ось я літня людина, пенсіонер. Я відмінно закінчив школу, вступив до університету, а потім влаштувався на роботу. Я досягнув усього того, чого я хотів. Я не гавкав у підворітті на владу, а сподівався тільки на себе, всього добивався розумом. А зараз живу так, як я хотів жити. У мене, слава Богу, все в порядку. І тепер, на старості років не збираюся дискутувати з людьми, які не можуть постаратися ні для себе, ні для своїх дітей, а можуть тільки кидатися на старого.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин