Вертоліт Ingenuity перевиконав план і надіслав нове фото Марса в 3D

  2363

  НАСА уточнює, що зображення потрібно розглядати в анагліфних окулярах.

  Вертоліт Ingenuity, який виконав уже більше дюжини місій на Марсі, показав себе краще, ніж очікувалося. При цьому він зробив більше польотів, ніж планувалося спочатку.

  Зараз Ingenuity використовується, щоб допомогти знайти місця, які марсохід міг би досліджувати більш детально. Під час останнього польоту вертоліт Ingenuity зробила тривимірний знімок насипу, покритого камінням.

  Ці знімки були зроблені під час 13 польоту вертольота, який стався 4 вересня. План цієї конкретної місії полягав в дослідженні області марсіанського кратера Езеро, відомого як регіон Південний Сейта (South Seitah).

  Висота, на якій були зроблені фотографії, становила близько 8 м. Кам’янисте утворення має ширину приблизно 10 м. На зображенні також видно брижі на піску, які часто зустрічаються в цьому районі. НАСА уточнює, що зображення потрібно розглядати в анагліфних окулярах. Стереозображення створюється шляхом об’єднання даних двох фотографій, зроблених на відстані 5 м одна від одної за допомогою кольорової камери Ingenuity.

  НАСА недавно попередило, що через зміну сезонів на Марсі управляти Ingenuity стане складніше. Для боротьби з цим НАСА планує збільшити швидкість обертання несучого гвинта вертольота, щоб він залишався в робочому стані.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин