У лінійці iPhone 14 буде три моделі зі 120 Гц дисплеями, другим постачальником стане LG

  64

  Всі панелі для моделей iPhone 13 Pro і Pro Max поставляє Samsung.

  Джерела з ланцюжка постачання Apple повідомляють, що, як мінімум, одна з моделей iPhone 14 серії буде використовувати OLED-дисплей LTPS зі звичайною частотою оновлення зображення 60 Гц. Мова йде про стандартну модель iPhone 14.

  Однак будуть ще три моделі, які отримають дисплеї LTPO з адаптивною частотою оновлення до 120 Гц. У лінійці iPhone 13 цього року тільки моделі Pro і Pro Max використовують дисплей LTPO зі змінною частотою оновлення зображення. Крім того, всі панелі для моделей iPhone 13 Pro і Pro Max поставляє Samsung. Однак тепер повідомляється, що LG увійде в ланцюжок постачання LTPO-панелей з наступного року. Компанія стане другим постачальником цих дисплеїв для Apple.

  Джерело підтверджує, що незалежно від результатів продажів iPhone 13 mini стане останнім компактним флагманом Apple. У лінійці iPhone 14 не буде моделі з таким крихітним екраном. iPhone 14 і iPhone 14 Pro отримають 6,06-дюймовий екран. Смартфони iPhone 14 Max і iPhone 14 Pro Max матимуть збільшений дисплей діагоналлю 6,68 дюйма.

  Очікується, що смартфони отримають однокристальну систему Apple A16 Bionic. iPhone 14 знову отримає здвоєну основну камеру. Чи буде Apple міняти розташування двох модулів, поки невідомо, проте жартів на тему можливого дизайну камери в мережі з’явилося вже задосить.

  Як стало відомо, перші смартфони iPhone 13 вже відправлені майбутнім власникам.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин