Не варто чекати: OnePlus 9T не вийде в цьому році

  24

  Ймовірно, одна з причин, через яку компанія відмовилася від випуску OnePlus 9T, полягає в нестачі мікросхем.

  Компанія OnePlus кілька років поспіль випускала навесні флагманську серію смартфонів, а восени оновлювала її за допомогою лінійки OnePlus T. Минулого року компанія представила тільки OnePlus 8T і залишила користувачів без OnePlus 8T Pro. Згідно з новою інформацією, в цьому році компанія не буде випускати OnePlus 9T.

  Нагадаємо, навесні компанія запустила OnePlus 9, 9 Pro і 9R. Кілька днів тому OnePlus офіційно представила новий смартфон середнього класу серії Nord, який отримав назву OnePlus Nord 2 5G.

  Раніше ходили чутки про те, що OnePlus 9T буде оснащений чотиримодульною основною камерою з датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп. Смартфону приписували екран Full HD+ з частотою оновлення 120 Гц, а також швидку зарядку потужністю 65 Вт і акумулятор ємністю 4500 мАг.

  Ймовірно, одна з причин, за якими компанія відмовилася від випуску OnePlus 9T, полягає в нестачі мікросхем. Навіть такий гігант, як Samsung, був змушений відмовитися від випуску нової моделі Galaxy Note на щорічній серпневій конференції.  +
  +
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин