В української судді знайшли паспорт РФ та нову квартиру в окупованому Криму

  7247

  Розслідувачі виявили у судді Селидівського міськсуду на Донеччині Юлії Переяславської паспорт громадянки РФ та квартиру в окупованому Криму, придбану у 2016 році.

  Як пише Ghall, Переясловська отримала російський паспорт у 2019 році, а її 134 метрова квартира в окупованому Севастополі записана на рідну тітку. У цій нерухомості суддя проживала під час тривалої відпустки із 26 жовтня 2018 року до 19 серпня 2020 року (з перервою на місяць з 13.07.2019 по 30.08.2019).

  Журналісти з’ясували, що суддя з Донеччини за чотири роки приблизно 9 разів під різними приводами (лікарняні та відпустки) виїжджала на територію держави-агресора і в окупований Крим.

  Загальний термін перебування за межами підконтрольній території України Переясловської – більше 2 років (з них приблизно 4 місяці на території Російської Федерації в 2018 році). За даними розслідувачів, суддя і зараз перебуває у відпустці в окупованому Криму.

  Що відомо про суддю

  Юлія Переясловська у 2013 – 2016 роках працювала у Вищій раді юстиції України помічником голови та провідним спеціалістом секретаріату.

  У Селидівський міськсуд була призначена у 2016 році.

  Відомо, що суддя систематично самоусувається від розгляду справ, пов’язаних з агресією РФ та тероризмом. А коли у травні 2018 року вона таки розглядала справу проти російського найманця, то звільнила злочинця від кримінальної відповідальності

  Раніше кандидат на посаду голови Стрийської ОТГ та в депутати Стрийської ОТГ від ВО «Свобода» зняв кандидатуру через скандал з його російським паспортом. А у березні у Донецькій області на довиборах у Верховну Раду переміг мер Добропілля, представник партії «Порядок» Андрій Аксьонов, який отримав російський паспорт.


  • не пропусти

  • магазин