Microsoft прибрала з Windows 11 зручну функцію, якою користуються мільйони

  873

  На панель задач Windows 11 не можна перетягувати файли і додатки.

  Microsoft обіцяла багато нововведень в Windows 11, і їх дійсно чимало. Але не всі з них на кращі. Наприклад, нова ОС Microsoft втратила зручну функцію перетягування ярликів додатків для закріплення їх на панелі завдань.

  Щоб закріпити додаток на панелі завдань Windows 10, досить просто перенести на неї ярлик. Те ж саме стосувалося і відкриття файлів в додатках, закріплених на панелі завдань: наприклад, якщо у користувача відкрито Photoshop, в Windows 10 досить вибрати зображення, які потрібно відредагувати, перетягнути їх курсором мишки на ярлик запущеної програми – і всі вони відкриються в графічному редакторі. Але в Windows 11 ні перша, ні друга функції не працюють.

  Знайоме по Windows 10 контекстне меню, що відкривається після натискання правої клавіші на панель задач, теж не працює.

  Природно, користувачів, які звикли до цієї можливості, такий стан справ не влаштовує: в Feedback Hub вистачає відгуків, в яких багато хто висловив розчарування в зникненні з Windows 11 зручної функції.

  Сама компанія відзначає, що «в цей час перетягування файлу в додаток на панелі завдань, щоб відкрити його в цьому додатку, що не підтримується в Windows 11, але ми цінуємо всі ваші відгуки, і ми продовжимо використовувати їх, щоб в майбутньому поліпшити ці функції».


  • не пропусти

  • магазин