Китайські вчені довели природне виникнення COVID-19

  63

  Китайські і британські вчені в своєму дослідженні довели природне, а не рукотворне виникнення COVID-19. Про це повідомляє видання Global Times.

  За інформацією видання, 21 китайський і один британський вчений, який працює в Китаї, опублікували статтю, яка демонструє, чому новий коронавірус міг виникнути тільки в природі і не міг бути створений руками людини.

  Так, один з авторів дослідження Чун-І зазначив, що в порівнянні з вірусом SARS-CoV 2003 року коронавірус SARS-CoV-2 дуже добре адаптований до людських популяцій, і зміна його адаптивності від тварини-господаря до людини повинна була виявитися ще більш значною.

  Такий зсув в пристосовності міг статися лише до початку нинішньої пандемії коронавірусу і за допомогою покрокового вибору, вважає вчений. Тому SARS-CoV-2 не міг розвинутися на ринку тварин у великому місті і, що ще менш ймовірно, в лабораторії.

  В ході дослідження фахівці прийшли до висновку, що через спалахи COVID-19 віруси були піддані повторним взаємним інфекціям як у диких тварин, так і у людей. Водночас протягом довгого часу у вірусах накопичуються мутації, які змогли адаптуватися до людини.

  Раніше генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус допустив версію походження коронавірусу SARS-CoV-2, в якій передбачається його витік з лабораторії. У зв’язку з цим ВООЗ планує перевірити лабораторії, біля яких були перші випадки зараження COVID-19.


  • не пропусти

  • магазин