Apple погрожує повністю піти з ринку Великобританії через судову тяганину з патентним тролем

  200

  Компанії загрожує штраф в 7 млрд доларів.

  Компанія Apple може піти з ринку Великобританії, якщо ситуація з черговою судовою тяганиною не зміниться в кращу для виробника сторону.

  Суть в тому, що британська компанія OPtis Cellular Technology раніше в черговий раз подала в суд на Apple за порушення патентів, і суд став на бік позивача. В результаті зараз гігантові Купертинського загрожує штраф в розмірі 7 млрд доларів. Судячи з усього, це найбільший штраф такого роду на ринку.

  Юристи Apple заявили, що це може привести до відходу компанії з ринку Великобританії.

  Позиція Apple полягає в тому, що вона дійсно повинна мати можливість поміркувати над умовами та вирішити, чи правильно з комерційної точки зору прийняти їх або піти з ринку Великобританії. Умови, встановлені судом, можуть бути просто комерційно неприйнятні.

  Ускладнюється проблема тим, що OPtis Cellular Technology фактично є патентним тролем. Тобто компанія просто скуповує різні патенти, щоб потім мати можливість заробляти на них. Минулого року Apple вже програла суд Optis Wireless Technology (дочірня компанія OPtis Cellular Technology) і була зобов’язана виплатити їй понад 500 млн доларів.

  Наскільки реальними є загрози Apple, неясно, але 7 млрд доларів для подібного роду судового спору – це дуже багато.


  • не пропусти

  • магазин