Redmi готує смартфон з новим чипом від MediaTek

  60

  Redmi може першою випустити смартфон з процесором МТ689Х.

  Останнім часом чуток і витоків, що стосуються нових пристроїв Xiaomi небагато. Компанія немов взяла невеликий перепочинок, щоб потужно «вистрілити» в серпні, коли повинна відбутися прем’єра Xiaomi Mi Mix 4, планшета Xiaomi Mi Pad 5 і нової версії фірмової оболонки MIUI 13. Готується до випуску і новий смартфон під маркою Redmi, але точний час його виходу невідомо.

  За даними мережевого джерела, новинка від Redmi повинна запропонувати дисплей з частотою оновлення 120 Гц, акумулятор ємністю 5000 мАг зі швидкою 67-ватною зарядкою і багатомодульною основною камерою з головним датчиком на 64 Мп.

  Фішкою нового смартфона Redmi стане ще не представлений процесор МТ689Х. Чутки про цю однокристальну систему з’явилися ще в листопаді минулого року і тоді повідомлялося, що виготовлена вона буде із застосуванням 6-нанометрової технології і її архітектура аналогічна тій, що пропонує Exynos 1080. А це означає, що ядра будуть згруповані за схемою «1+3+4 »і в якості високопродуктивного ядра виступить Cortex-A78. У якості графічної підсистеми буде використовуватися Mali-G77.

  Інформатор згадав, що за підсумками перших тестів в AnTuTu чип МТ689Х набирає трохи більше ніж 600 тисяч балів. Якщо ці відомості вірні, то в плані продуктивності новий процесор MediaTek буде порівнянний з Snapdragon 865 і Snapdragon 870.

  Джерело: mydrivers


  • не пропусти

  • магазин