Скандал з каблуками: курсанткам замінять парадне взуття. Відео

  503

  Міністерство оборони України потрапило в скандал через рішення взути курсанток в туфлі на підборах на параді до Дня Незалежності 24 серпня, що викликало хвилю критики з боку суспільства, і обурення ряду політиків.

  Про це 2 липня заявити голова МОУ Андрій Таран під час зустрічі з курсантками Військового інституту Київського національного університету імені Т.Шевченка.

  Міністр поцікавився у Головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака, чи не буде оптимальним варіантом для учасниць параду – саме Берци замість каблуків, через які Дівчата можуть збити собі ноги.

  “Сьогодні проводило керівництво установи опитування, і мені доповідають, що 99% присутніх тут дівчат за те, щоб піти в парадній формі. Так як рішення прийнято, і всі навчальні заклади йдуть в парадній формі. Бойові частини – в бойовій формі. Тому може краще нам подумати, обговорити зараз з дівчатами, почути зворотний бік”, – відповів Хомчак.

  Так, він запропонував курсанткам самим озвучити зручний для них варіант взуття.

  “Ми можемо зробити експериментальну модель – саме для параду на честь 30-річчя (Дня Незалежності). Вони її випробують практично. А потім будемо приймати рішення щодо впровадження”, – заявив Таран.

  Одна з курсанток зазначила, що нові туфлі вони носили близько тижня, і це взуття безумовно зручніше, ніж ті туфлі на підборах, оскільки “в даному екземплярі каблук менше, і сама підошва грубіша, що зробить більш зручним пересування на асфальті… каблук (бажано зробити) трохи менше”.

  У підсумку Міноборони дало добро на експериментальні моделі черевик з меншим каблуком.


  • не пропусти

  • магазин