Ілон Маск показав гігантську ракету Super Heavy

  89

  Booster 3 дозволить випробувати паливну систему під стартовими навантаженнями, яке будуть імітувати на випробувальному стенді.

  Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск (Elon Musk) опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі фотографії, що демонструють 70-метровий прототип Booster 3 надважкої ракети Super Heavy з нержавіючої сталі. Це перший ступінь, який буде використовуватися для запусків космічного корабля Starship.

  Вчора ракету Super Heavy викотили з складального цеху, доставили на майданчик Starbase в Техасі і встановили на платформу Test Stand A для проведення випробувань. Прототип Booster 3 не буде літати, він дозволить випробувати паливну систему під стартовими навантаженнями, яке будуть імітувати на випробувальному стенді. Для першого орбітального запуску буде використовуватися наступний прототип Booster 4.

  Крім того, Ілон Маск також опублікував фотографію, на якій показаний встановлений сьомий сегмент вежі обслуговування для орбітального пускового комплексу. Вона необхідна для збору всієї 120-метрової ракети, яка буде включати Super Heavy і Starship.

  Перший орбітальний запуск Super Heavy і Starship може відбутися вже 1 серпня. Після введення в експлуатацію система Super Heavy і Starship стане найпотужнішою і найбільш вантажопідйомною за всю історію освоєння космосу. Вона буде використовуватися для доставки вантажів і людей на навколоземну орбіту, Місяць і Марс.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин