Не варто чекати на оновлені консолі Xbox в наступному році

  35

  Але нові версії можуть вийти пізніше.

  Microsoft не планує оновлювати консолі Xbox Series найближчим часом, але, судячи з усього, це в підсумку відбудеться.

  Сучасні приставки за своїми параметрами дуже схожі на ПК. Крім іншого, це дозволяє виробникам набагато простіше створювати та випускати оновлені моделі. У минулому поколінні ми вже бачили PS4 Pro і Xbox One X. Чи буде подібне в поточному поколінні?

  Само собою, поки прямої відповіді немає, але глава Xbox Філ Спенсер (Phil Spencer) побічно підтвердив таку можливість. По-перше, він заявив, що в наступному році ніяких оновлених на апаратному рівні консолей не вийде. Це цілком логічно, але водночас Спенсер сказав саме про наступний рік. По-друге, він згадав можливість поліпшення параметрів консолей нижнього цінового сегмента.

  Немає нічого, що вийде в наступному році, що змусило б вас відчути, що ви повинні були чекати цього. Це консолі, які ми продаємо на ринках протягом багатьох років. І ми створили їх з урахуванням цього, і мені подобаються технології, які там є.

  Ми хочемо створювати нове обладнання, тому що воно насправді створює нові можливості, і я вже говорив раніше, що в нижньому сегменті ми можемо знайти найкращі можливості.

  Таким чином, Спенсер побічно підтверджує, що як мінімум Xbox Series S в результаті може отримати оновлення з більш продуктивною платформою.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин