iOS 15 і iPadOS 15 тепер можуть випробувати всі власники iPhone і iPad

  37

  Одночасно були випущені публічні бета-версії watchOS 8 і tvOS 15 для Apple Watch і Apple TV відповідно.

  Вчора компанія Apple випустила публічні бета-версії операційних систем iOS 15 і iPadOS 15, призначені для загального ознайомлення.

  Якщо ви вирішуєте випробувати публічну бета-версію, то повинні розуміти, що вона не фінальна, тому містить різні помилки та неточності. Сама Apple заявляє, що бета-версії можуть працювати не так добре, як фінальна версія програмного забезпечення.

  Виробник не рекомендує завантажувати загальнодоступну бета-версію на будь-який пристрій, який вам постійно потрібен для спілкування, повсякденної роботи або чого-небудь важливого. Перед установкою бета-версії програмного забезпечення завжди рекомендується робити резервну копію вашого пристрою.

  Крім того, одночасно були випущені публічні бета-версії watchOS 8 і tvOS 15 для Apple Watch і Apple TV відповідно. Наступна публічна бета-версія для ноутбуків і настільних комп’ютерів Apple (macOS Monterey) все ще знаходиться в стадії розробки, при цьому Apple обіцяє випустити її найближчим часом.

  Якщо ж ви все-таки вирішили ознайомитися з бета-версіями операційних систем iOS 15 і iPadOS 15, то необхідно відправитися на сайт програми бета-тестування програмного забезпечення Apple.

  Apple заявляє, що користувачі можуть «взяти участь у формуванні програмного забезпечення Apple, протестувавши попередні версії та поділившись своїми думками».


  • не пропусти

  • магазин