Власники Huawei і Honor скаржаться на HarmonyOS 2.0

  64

  Користувачі почали повідомляти, що їх смартфони перестали підтримувати швидку зарядку.

  Після установки HarmonyOS 2.0 деякі користувачі почали скаржитися на те, що їх смартфони перестали підтримувати швидку зарядку, хоча, коли вони працювали під управлінням оболонки EMUI 11, вони швидко заряджалися з тим же адаптером.

  Брюс Лі (Bruce Lee), глава мобільного підрозділу Huawei, спілкуючись з користувачами соціальної мережі Weibo, уточнив ситуацію з приводу підтримки швидкої зарядки в операційній системі HarmonyOS 2.0.

  Виявляється, з установкою HarmonyOS 2.0 смартфони отримують функцію інтелектуальної ідентифікації, яка може виявляти підроблені зарядні пристрої, що представляють потенційну небезпеку для користувачів і їх мобільних пристроїв. Брюс Лі підтвердив, що використання сторонніх кабелів для передачі даних також може призводити до зниження швидкості зарядки. Він порекомендував замінити кабель на оригінальний.

  Багато користувачів в коментарях погодилися, що це хороше нововведення, бо тепер вони точно знають, чи володіють оригінальними аксесуарами Huawei або сумісними адаптерами і кабелями.

  Менше ніж за два тижні операційну систему Huawei HarmonyOS 2.0 встановили на 18 мільйонів пристроїв.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин