Snapdragon 8xx, 144 Гц і 100 Вт в планшеті. Скоро у iPad з’явиться гідний конкурент

  61

  Джерело не вказує назву бренду, але припускає, що мова може йти про Asus, Red Magic або Black Shark.

  Попри те, що на ринку представлена ​​велика кількість Android-планшетів від відомих і не дуже виробників, вони не можуть зрівнятися з Apple iPad в плані продуктивності. Однак скоро ситуація зміниться, як стверджує відомий інформатор Digital Chat Station.

  Китайський інсайдер заявив, що якийсь виробник готується до запуску спеціально створений для ігор планшет, який буде оснащений однокристальною системою серії Qualcomm Snapdragon 8xx. Крім того, повідомляється, що пристрій буде оснащено РК-дисплеєм з підтримкою частоти відновлення 120 і навіть 144 Гц. Крім того, він повинен підтримувати технологію швидкої зарядки потужністю 100 Вт.

  Джерело не вказує назву бренду, але припускає, що мова може йти про Asus, Red Magic або Black Shark. Ми б не стали також забувати про Xiaomi, яка повинна незабаром представити свій флагманський планшет Xiaomi Mi Pad 5. Інсайдер додав, що пристрій не буде дешевим. На цей час це вся інформація про планшет, який повинен працювати під управлінням операційної системи Android.

  Раніше Digital Chat Station точно першим повідомив характеристики та дати виходу Redmi K30 і Xiaomi Mi 10, а також регулярно публікує інформацію, отриману від власних інформаторів у відділах досліджень і розробок різних компаній.


  • не пропусти

  • магазин