На смартфонах Samsung вийшли нові додатки Gallery і Notes

  65

  Вони стали помітно зручнішими з останніми оновленнями.

  Додаток Samsung Gallery отримує новий призначений для користувача інтерфейс Drawer UI з виходом останнього оновлення (12.1.07.5), зручний спосіб навігації по папках на вашому пристрої Galaxy в режимі DeX. Він висувається зліва і працює аналогічно файловому браузеру на комп’ютері.

  Ще одна зміна – це повноекранна прокрутка. Вона приховує рядок стану і панель навігації під час прокрутки, залишаючи більше місця для мініатюр. Щоб повернути приховані панелі, просто перейдіть трохи вгору.

  Додаток Samsung Notes також отримав кілька нових функцій в останній збірці (4.7.06.64). Одна з них дозволяє підкреслювати ключові фрази, обводити важливі речі та просто малювати поверх заміток. Тепер ви також можете імпортувати PDF-файли, а також писати й малювати на них.

  Якщо ви записуєте звук під час заміток, оновлений додаток може відтворювати звук при введенні замітки, так само як ви це робили при її створенні. За допомогою функції «Перейти до потрібного місця» ви можете натиснути на пропозицію, щоб прикріпити аудіозапис до конкретного місця.

  Ви можете завантажити обидва поновлення в магазині Galaxy.


  • не пропусти

  • магазин