Microsoft перестала оновлювати Windows 10 перед випуском Windows 11

  132

  Судячи з усього, обсяг нововведень в Windows 11 більший, ніж можна було думати.

  Як пише джерело, Microsoft прийняла рішення припинити випуск нових збірок Windows для учасників програми тестування Windows Insiders в каналі Dev Channel на кілька тижнів. Це пов’язано, швидше за все, зі швидким анонсом Windows 11: Microsoft не хоче, щоб якісь подробиці про цю ОС витекли в мережу до прем’єри, бо ж саме учасники програми Windows Insiders бачать їх в першу чергу.

  Цікаво, що про багато нововведень, в тому числі візуальних (на кшталт вікон із закругленими кутами), вже багато говорилося раніше, тому приховувати їх особливого сенсу немає. І це наштовхує на думку про те, що Microsoft готує набагато більше сюрпризів, ніж можна було думати.

  Нагадаємо, офіційна прем’єра нової версії Windows відбудеться 24 червня. Спочатку йшлося про велике оновлення Windows 10 – осіннє, яке також називається Windows 10 21H2 або Sun Valley. Але кількість нововведень настільки велика, що в компанії, судячи з усього, вирішили з випуском Sun Valley перейменувати Windows 10 в Windows 11.

  Так це чи ні – дізнаємося вже скоро. Ну а поки всі охочі можуть завантажити і встановити на свої ПК офіційний фоновий малюнок робочого столу Windows 11.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин